AGH KRAKÓW

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-03-16 17:24:41

 cezary gruca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 55
Punktów :   

NOWY MAIL DLA NASZEGO ROKU

Witam Was wszystkich! Od dnia dzisiejszego nie używamy poczty na wp z przyczyn wiadomych. Nie ma co się rozpisywać. Znalazłem bardzo fajny portal, banalny w obsłudze... Posiada w sobie forum, serwer danych oraz kalendarz, w którym w łatwy sposób będzie można umieścić jakieś ważne terminy. I teraz tak. Poniżej podaje link za pomocą którego macie się rejestrować:

www.kujnia.pl

Po prawej stronie podajemy:

Swój email

IMIĘ!!

NAZWISKO!!                      podajcie pełne imię i nazwisko! Ułatwi to komunikacje!

hasło prywatne do konta.

Po zarejestrowaniu wciskamy środkowy przycisk "Dołącz do swojej grupy" i tam proszę wpisać "AGH", pierwsze z góry. Wciskamy Dołącz. Aby dołączyć do naszej grupy trzeba wpisać hasło: krakow2010    Gdy już wszyscy się zarejestrują zmienie hasło i nie będzie możliwości zarejestrowania się  przez osoby trzecie Administratorem jestem Ja i Czarek. Tylko my możemy usuwać pliki. Każdy z nas może usunąć jedynie swoje dodane pliki.

Nie robie żadnych podgrup. Tworzymy jedną całość

A więc do dzieła!

                                                                                                                                                    Rafał Szukała.
Ja też popieram Cezary Gruca

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubymotocyklowe.pun.pl www.kokoszkamt2.pun.pl www.mzkzg.pun.pl www.narutovsneji.pun.pl www.fretki.pun.pl