AGH KRAKÓW

Opis forum


#1 2011-02-21 23:02:14

 cezary gruca

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-02
Posty: 55
Punktów :   

Kolokwium zaliczeniowe 4 termin laborki

Witam wszystkich

Poniżej informacja na temat 4-go terminu zaliczenia laborek z chemii.

Zgodnie z propozycją dr E. Konopki proszę o niezwłoczną informację kiedy chcecie pisać to zaliczenie.
Jutro (to jest we wtorek 22.02.2011) muszę przesłać Profesorce listę studentów gotowych przystąpić do kolokwium.

Proszę o poważne potraktowanie i niezwłoczne udzielenie mi odpowiedzi na maila lub sms

Cezary
Cezary.gruca@interia.pl
tel 784 220 606

WYDZIAŁ GÓRNICTWA i GEOINŻYNIERII AGH Kraków, 21.02.11
kierunek: Górnictwo i Geologia (studia niestacjonarne), sem. zimowy 2010/2011
I rok , grupy I/1+III/1+IV/1+V/1
przedmiot: Chemia ogólna – Laboratorium (15 godz.)
I N F O R M A C J A
nt. zaliczeń - po III terminie
Zgodnie z ustaleniami dokonanymi przy okazji III terminu zaliczenia (10.02) – daję s z a n s ę uzyskania zaliczenia w IV terminie – umożliwiając tym samym przystąpienie do II terminu EGZAMINU z chemii (zaplanowanego na piątek, 25.02.11)
1. Zaliczenie w IV terminie odbędzie się dzień przed egzaminem z chemii
24 luty (czwartek ) b.r., godz. 16.00 (17.00 ?), w sali ........
2. Wariantowo – do ewentualnego uzgodnienia – podaję termin dostosowany do Waszego zjazdu:
25 luty (piątek) b.r., godz. 14.00 – 15.30
(w godz. 16.00 – 20.00 macie Państwo wykład: w tym czasie nie mogę wyznaczać innych terminów)
3. Studenci, którzy mają zamiar przystąpić do zaliczenia IV proszeni są o zgłoszenie tego faktu do Starosty
– który przyśle mi wykaz osób (od tego uzależniam salę!); proszą również wypowiedzieć się co do
uzgodnionego wspólnie terminu

4. Studenci na zaliczenie przychodzą z KARTĄ! – którą pozostawiają do wpisu uzyskanej oceny
5. Zakres i forma zaliczenia – bez zmian

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.matex.pun.pl www.magi-nation-super.pun.pl www.srk-priyanka.pun.pl www.moto-skc.pun.pl www.kppolej.pun.pl